We speak English
Центр Краси Аптеки Майбутнього
(098) 012-67-97

По-русски
Мы на Facebook Мы на Facebook
Програма лояльності
Вітаємо Вас у Pharmacy Concept Store Club!

Ви приєдналися до спільноти людей, які піклуються про власне здоров’я та здоров’я своєї родини, прагнуть бути доглянутими і мати натхнення до красивого енергійного життя.

Тільки для членів Клубу, вперше в Україні — надсучасні аптечні технології, кращий рівень сервісу та інноваційні ексклюзивні послуги.

Pharmacy Concept Store Club — це Ваш надійний помічник у здоровому способі життя.

Участь у Pharmacy Concept Store Club надає Вам суттєві переваги та чудові можливості

Компліменти, ексклюзивні процедури та ритуали краси від наших партнерів.

Можливість придбати товари та послуги за накопичені бали з розрахунку 100 балів = 1 гривня

Використання накопичених балів для отримання послуг у Центрі Краси - Beauty Care Centre

Отримання додаткових балів та подарунків у дні Ваших особистих свят, а також під час проведення спеціальних акцій

Можливість робити замовлення рідкісних ліків

Допомога фахівців Pharmacy Concept Store у формуванні індивідуального графіку, за яким Вам слід приймати ліки, та нагадування про це в разі потреби

Як член Клубу Ви отримуватимете подарунки, ексклюзивні процедури та сервіси.

Кожна Ваша покупка у Pharmacy Concept Store — це накопичення бонусних балів. Бали Ви зможете використати при розрахунках та для замовлення ексклюзивних послуг.

Бали на рахунок Вашої клубної картки нараховуються за кожну витрачену у Pharmacy Concept Store гривню за таким принципом:
Ліки та медична техніка – 3 бали
Лікувальна косметика – 6 балів

У разі потреби Ви завжди можете звернутися до співробітників Pharmacy Concept Store. Вони з радістю розкажуть Вам про усі діючі спецпропозиції для членів Клубу.

Будь ласка, заповніть розширену версію анкети (для членів клубу) на сайті www.pharm-concept.com та отримайте додатково 300 балів на свій рахунок.

Як отримати консультації та допомогу у Pharmacy Concept Store
У Pharmacy Concept Store працюють висококваліфіковані провізори, фармацевти та консультанти з догляду та краси. Вони будуть раді прийти Вам на допомогу в аптеці та Beauty Care Centre, а також за телефоном: (044) 498-01-08.

Як дізнатися скільки бонусів на моєму рахунку
Кількість бонусів, які є у Вашому розпорядженні, друкується на чеку Вашої покупки. Також Ви маєте можливість дізнатися про бонуси у Вашому особистому кабінеті на сайті www.pharm-concept.com. І, звісно, фахівці аптеки з радістю нададуть Вам необхідну інформацію.

Як приєднатися до послуги з нагадування про поповнення особистої аптечки
Повідомте фахівцю Pharmacy Concept Store про бажання активувати цю послугу. Ми відслідкуємо наявність у нашому асортименті ліків, які Вам постійно необхідні. Співробітник аптеки заздалегідь нагадає Вам, що прийшов час поповнити Вашу особисту аптечку.

Як замовити ліки
Ми надаємо Вам можливість замовити та отримати ексклюзивні ліки, які неможливо придбати в звичайних аптеках. Будь ласка, зверніться до наших фахівців для оформлення заявки.

Хто може використовувати мою картку
Картка є персональною, але для більшої зручності Ви можете передати картку-брелок Вашим близьким.

Як використати накопичені бали
Ви можете використати накопичені бали при розрахунку за процедури краси та догляду або за будь-яку покупку. Також Вам будуть запропоновані ексклюзивні процедури за рахунок накопичених балів. Просто повідомте фахівця Pharmacy Concept Store про Ваше бажання використати бали.


Офіційні умови та правила участі у Pharmacy Concept Store Club


1. Умови отримання клубної картки
Клубна картка надається клієнту в АПТЕЦІ в обмін на заповнену базову реєстраційну форму. Після цього на рахунок клубної картки буде переведено 200 балів на знак подяки за участь у програмі лояльності. Клієнт отримує 1 основну картку та 1 картку у формі брелока — всі вони прив’язані до єдиного рахунку. За бажанням клієнта маленька картка може передаватися для використання іншим особам.

2. Нарахування балів
Бали нараховуються на всі види покупок, незалежно від того, регулюються ціни на певні ліки державою чи ні. Клубна картка має бути в наявності під час розрахунку — це неодмінна умова для нарахування балів. Списання балів можливо лише за наявності основної картки. Розрахунковими одиницями є бали, які нараховуються за кожну сплачену гривню. Базова формула: 1 гривня = 1 бал.
Передбачено нарахування підвищеної кількості балів відповідно до груп товарів та послуг:
• кількість балів за покупку ліків та медичної техніки помножується на коефіцієнт «3»;
• кількість балів за покупку лікувальної косметики помножується на коефіцієнт «6»;
Актуальну інформацію про товари, за придбання яких нараховуються додаткові бали, Вам повідомлять фахівці Pharmacy Concept Store, або цю інформацію Ви можете дізнатись на нашому інтернет-сайті. Додаткові бали також нараховуються під час проведення акцій за придбання певних товарів, товарних груп або наборів товарів; в певні дні: свята, дні народження тощо.
Якщо Ви повертаєте товар, за придбання якого були нараховані бали, сума цих балів буде списана з рахунку клубної картки. Ця операція буде відображена у Вашому чеку та в історії покупок на особистій сторінці покупця на сайті.

3. Використання балів
Для отримання можливості витрачати бали на придбання товарів на рахунку клубної картки має бути сума, яка перевищує 500 балів. На оплату покупки можна використати будь-яку суму балів за умови, що на рахунку залишиться не менше ніж 500 балів.
Бали перераховуються у грошовий еквівалент за наступною формулою: 1 бал = знижка на покупку у розмірі 1 копійка.
Під час дії спеціальних пропозицій для учасників Pharmacy Concept Store Club деякі товари та послуги можна буде придбати за певну кількість балів на рахунку клубної картки. За цієї умови грошовий еквівалент балів може бути нижчим за встановлену ціну на товар, яку клієнт мав би сплатити у разі розрахунку грошовими одиницями.

4. Довідкова інформація
Кількість нарахованих за покупку балів, а також кількість витрачених балів відображається на касовому чеку, який Ви отримуєте при кожній покупці. Кількість балів можна дізнатися на інтернет-сайті www.pharm-concept.com, на особистій сторінці покупця.
Якщо з Вашою клубною карткою сталася будь-яка неприємність, Вам потрібно звернутися до адміністратора Pharmacy Concept Store для отримання нової картки. Усі накопичені бали будуть збережені.

Будь ласка, заповніть розширену версію анкети (для членів клубу) та отримайте додатково 300 балів на свій рахунок.

Новини

Аптека Майбутнього змінює локацію!
8-06-2017, 17:08
.....
Весняне ПАДІННЯ ЦІН на косметику!
9-03-2017, 08:00
.....
Вітаємо з настанням весни та Міжнародним жіночим днем!
1-03-2017, 08:00
.....
У Києві вакцина проти грипу з'явиться в Аптеці Майбутнього
21-12-2016, 15:41
.....
Знижка -30% на засоби за доглядом Clarins, Collistar, Payot!
22-11-2016, 11:58
.....

Всі новини

Послуги

Головна     Про нас     Аптека     Послуги     Новини     3D-екскурсія     Програма лояльності     Контакти     Інтернет-аптека

Pharmacy Concept Store © 2013 Всі права захищено