We speak English
Центр Краси Аптеки Майбутнього
(098) 012-67-97

По-русски
Мы на Facebook Мы на Facebook
У Києві вакцина проти грипу з'явиться в Аптеці Майбутнього
У Києві вакцина проти грипу з'явиться в Аптеці Майбутнього

Чудова новина для тих, хто хоче зробити щеплення проти грипу в Києві. Днями вакцина проти грипу надійде в Аптеку Майбутнього, яка є партнером ГО «Батьки за вакцинацію» в питаннях інформування батьків про вакцинацію.

Аптека Майбутнього відгукнулася на заклик громадської організації «Батьки за вакцинацію» замовити більшу кількість доз вакцини проти грипу, ніж планувалося раніше. Адже в цьому році попит на щеплення проти грипу зросла.

Повідомляється, що вакцину Ваксигрип можна придбати в Аптеці Майбутнього за 182,50 грн. Для зберігання і транспортування вакцини передбачено одноразовий контейнер, який коштує 97,00 грн.

З придбаної вакциною Ви можете звернутися до свого лікаря або в поліклініку, де Вам зробить щеплення медичний працівник. До речі, в Європі є можливість зробити щеплення прямо в аптеці. В Україні, згідно із законом, такої можливості поки немає. Але ми разом з нашими партнерами шукаємо способи, як забезпечити найбільш комфортні умови для отримання щеплення.

Ми попросили зарезервувати певну кількість доз вакцини для нашої організації. Тому, прийшовши в аптеку, не забудьте сказати що Ви - від ГО «Батьки за вакцинацію».

Ви можете залишити заявку на отримання вакцини в нашій Аптеці, залишивши свої дані в цій формі та отримати її за адресою вул. Хрещатик, 44 в Аптеці Майбутнього в будь-який зручний для Вас час.

Залишити заявку на покупку вакцини від грипу Ваксигрип

Також кожен покупець отримає приємний бонус від Аптеки Майбутнього - безкоштовну консультацію у лікаря-косметолога і 50% знижку на послуги Аптеки Майбутнього - Центру Краси Beauty Care Centre!

З турботою про кожного,
Ваша Аптека Майбутнього!
Новини

Аптека Майбутнього змінює локацію!
8-06-2017, 17:08
.....
Весняне ПАДІННЯ ЦІН на косметику!
9-03-2017, 08:00
.....
Вітаємо з настанням весни та Міжнародним жіночим днем!
1-03-2017, 08:00
.....
У Києві вакцина проти грипу з'явиться в Аптеці Майбутнього
21-12-2016, 15:41
.....
Знижка -30% на засоби за доглядом Clarins, Collistar, Payot!
22-11-2016, 11:58
.....

Всі новини

Послуги

Головна     Про нас     Аптека     Послуги     Новини     3D-екскурсія     Програма лояльності     Контакти     Інтернет-аптека

Pharmacy Concept Store © 2013 Всі права захищено